"Альфа-кран" - Послуги автомобіля з краном-маніпулятором в м. Київ. Замовлення. Перевезення вантажів по місту, переїзд, перевезення та продаж різних будівельних матеріалів
Компания «Alfa-kran» Послуги крана-маніпулятора в м. Київ
(093) 348-88-99
 заказ стройматериаллов
(068) 937-71-71

 

Кран-маніпулятор - зручно, швидко, економно!


  На сьогоднішній день кран-маніпулятор є найбільш економічний та зручний вид транспорту для перевезення різних вантажів. Користується популярністю у багатьох галузях, особливо у будівництві.

Такий процес, як перевезення будь-якого вантажу складається з декількох етапів. Щоб здійснити транспортування, вантаж  ще необхідно завантажити та розвантажити. В залежності від його розмірів для цього затрачаються різні матеріальні та технічні засоби. І чим більший і складніший вантаж, тим більше затрат потребує його перевезення. Та завдяки лише одному крану-маніпулятору можна провести процес перевезення значно ефективніше, швидше, а головне – економніше. При використанні цього виду транспорту, вам непотрібно замовляти окремо кран і вантажівку, а тим більше використовувати ручну працю вантажників. Доставка маніпулятором заощадить ваш час та кошти. Можна замовити доставку з встановленням конструкцій на їх проектне положення.

Кран-маніпулятор - це технічний засіб, який поєднує в собі можливості вантажівки та крана одночасно. Він здатен і завантажити, і перевезти, і розвантажити, при цьому керує краном-маніпулятором  (проводить усі трудомісткі та затратні процеси) одна людина. Конструкція крана-маніпулятора являє собою встановлений підйомний кран стрілового типу на автотранспортний засіб. Розміри самого маніпулятора невеликі, він компактно складається. Це і забезпечує високу ефективність використання крана-маніпулятора за прямим його призначенням, а саме для вантажоперевезення із завантажувально-розвантажувальним процесом. А маневреність та мобільність, особливо в умовах щільної міської забудови, одна із вагомих переваг цього виду транспорту. Також, не менш важливим є можливість здійснювати вантажно-розвантажувальні роботи в погано доступних місцях, де неможливе використання більш габаритної техніки.