БЛОК КОЛОТИЙ ПАРКАННИЙ (СІРИЙ)
БЛОК КОЛОТИЙ ПАРКАННИЙ (390 х 90 х 190)
В наличии
Розмір:390 х 90 х 190
Вага:14 кг

Маючи в своєму розпорядженні декоративний колотий блок, Ви з легкістю перетворите свою ділянку на витвір мистецтва. Незалежно від типу ландшафту, паркани та огорожі з такого матеріалу природно поєднуються з різноманітними клумбами, вишуканими фасадами і терасами. А скомбінувавши кілька кольорів, фактур і способів заповнення прольотів, Ви отримаєте гарний та оригінальний паркан, який стане родзинкою будь-якої вулиці.

При виробництві колотого блоку, який зовнішнім виглядом нагадує “рваний камінь”, використовується метод вібропресування, завдяки чому виріб набуває підвищену міцність. До того ж, такий спосіб виготовлення надає продукції стійкість до механічних, атмосферних та інших впливів зовнішнього середовища, під які піддаватиметься майбутнє спорудження.

Точна геометрія блоку колотого парканного дозволяє оптимізувати час кладки та зменшити кількість використовуваного розчину. В результаті, виходять ідеально рівні ряди, без зайвих виступів і дефектів, які можна зустріти в цегляних спорудах.

Додатковою перевагою до чудових характеристик бетонних блоків є їх порівняно невисока ціна, що робить вибір будівництва  парканів, огорож, гаражів з декоративного блоку практичним та економічно вигідним рішенням.

ДОСТАВКА
Предоставляем оперативную доставку краном-манипулятором с возможным монтажом в удобное для Вас время!
Оплата
Наличными