Про компанію

Компанія «Альфа-Кран» працює в сфері будівельного бізнесу з 2012 року.

За цей час нам активно вдалося розвинути напрямок по виготовленню залізобетонних виробів. В асортименті представлені залізобетонні кільця, кришки і днища різних діаметрів: 1м, 1,5м, 2 м.Наші залізобетонні вироби активно використовуються в індивідуальному будівництві для облаштування колодязів, каналізації, приямки для систем водопроводу і поливу.

Для виробництва ми використовуємо тільки якісні матеріали від перевірених постачальників.

Також, здійснювалася, додаткова реконструкція обладнання в 2017 році.

Наші вироби мають відмінну міцність і служать у використанні довгі роки.

Надаємо оперативну доставку залізобетонних виробів краном-маніпулятором з можливістю монтажу по Києву та Київській області. В автопарку представлені машини з довгим і коротким кузовом, що дозволяє підібрати максимально зручний варіант з урахуванням обсягу замовлення і складності заїзду до об’єкта доставки.

Також, пропонуємо широкий вибір бетонного вібропресованной блоку за низькими цінами від виробника. У продажу є декоративний колотий блок ( «рваний камінь») і фундаментний блок. Ці кладочні широко застосовується для будівництва парканів, будинків, гаражів, фундаментів, сараїв і т.д. Декоративні блоки представлені в різних параметрах (стандартний, кутовий, половинка, четвертинка, колотий, з фаскою, без фаски) і кольорах (жовтий, червоний, сірий, коричневий, чорний, кольоровий з білими вкрапленнями). Продукція має хорошу якість і відповідає вимогам національних стандартів. В наявності є сертифікати відповідності. Прорахунок вартості необхідної кількості блоку на Ваш об’єкт – безкоштовний! Замовлення від 500 штук можливі по всій Україні.

Ми співпрацюємо з багатьма будівельними компаніями, тому готові запропонувати Вам інші цікаві будівельні матеріали по дилерським цінами. Маємо надійних партнерів в Рівному, Вінниці.

Для постійних клієнтів діє система знижок.

Навчений персонал завжди готовий надати компетентну консультацію і відповісти на будь-які питання.

Наша робота спрямована на забезпечення оптимального рішення для кожного клієнта з урахуванням індивідуального підходу.